Zľava!

Systémová doska Tacker pre podlahové kúrenie Schütz EPS-T 30-2, hrúbka 30mm, 4032238

Kvalitná nemecká systémová doska na podlahové kúrenie hrúbky 30mm, uchytávanie rúrok na podlahové kúrenie pomocou príchytiek. Integrovaná kročajová izolácia v technológii výroby polystyrénu dosky , útlm hluku -28db. Vhodná pre cementový a aj anhydritový poter. Označenie EPS-T 30-2. Balenie: 10m2 (predaj na celé balenia). Cena za 1m2.

m2

Dostupnosť: Do 14 dní

Katalógové číslo: 4032238

Výrobca: Schütz

 • Popis

  Popis produktu

  Kvalitná nemecká systémová doska na podlahové kúrenie hrúbky 30mm, uchytávanie rúrok na podlahové kúrenie pomocou príchytiek. Integrovaná kročajová izolácia v technológii výroby polystyrénu dosky , útlm hluku -28db. Vhodná pre cementový a aj anhydritový poter.

  Špeciálne vyrábaný podlahový polystyrén s integrovanou kročajovou izoláciou, na ktorom je natavená hrubá pletená odrazová reflexná rohož s potlačeným rastrom 50mm. Výhoda systémovej dosky Tacker je jednoduchšia pokládka, lacnejšie príchytky a pevnejšie uchytenie rúrky. Dokonalý prepracovaný systém podlahového vykurovania. Používa sa pri realizácií v novostavbách, kde sa kladie dôraz na moderný trend materiálov a komfort bývania. Táto systémová doska Tacker nahradila obyčajný podlahový polystyrén s fóliou (lepšia kvalita za rovnakú cenu) a rýchlejšia montáž.

  Technické údaje:
  Tepelný odpor: 0,75 m2K/W
  Útlm kročajového hluku: 28dB
  Raster: 50mm

  Balenie: 10m2