Zľava!

Kondenzačný kotol Logamax GB192iT so zásobníkom 150S Buderus, 25kW, 7738100737

Závesný plynový kondenzačný kotol s integrovaným 150-l zásobníkom Kompaktné rozmery, pokročilý dizajn, modulačný výkon a energetická účinnosť A+, nový Logamax plus GB192i zabezpečí optimálny komfort prípravy teplej vody. Farba čierna. Cena za kus.

ks

Dostupnosť: Do 2 dní

Katalógové číslo: 7738100737

Výrobca: Buderus

 • Popis

  Popis produktu

  Buderus Logamax plus GB192i – súhra elegantného dizajnu, jednoduchého prístupu a vysokej odolnosti na minimálnom priestore. Čo robí tento nástenný plynový kondenzačný kotol špeciálnym, je jeho vysoká miera kompatibility s existujúcimi pripojeniami – všetky existujúce pripojenia vody, plynu a spalín pre existujúce kotly značky Buderus budú dokonale zosúladené. Preto môže byť táto nová generácia vykurovacieho zariadenia nainštalovaná rýchlo a čisto.

  Logamax plus GB192i
  Závesný plynový kondenzačný kotol s integrovaným 150-l zásobníkom
  Kompaktné rozmery, pokročilý dizajn, modulačný výkon a energetická účinnosť A+, nový Logamax plus GB192i zabezpečí optimálny komfort prípravy teplej vody. Práve tu sa stretáva kvalita Buderus s progresívnou technológiou:

  hliníkový výmenník tepla, overený vo viac ako milión zariadeniach, s technológiou ALU plus
  odolný predný panel vyrobený z titánového skla Buderus s dotykovým displejom
  rýchla inštalácia vďaka kompatibilným pripojeniam s predchádzajúcimi modelmi ako napr. Logamax plus GB112, GB142, GB162 (zoznam kompatibilných kotlov nájdete v sekcii otázok)
  bezpečne prepojený: Logamax plus GB192i môže byť ovládaný pomocou Buderus aplikácií
  internet-ready a smart-home