Efektívne vykurovanie pre váš dom!

Spravíme na kľúč kompletnú montáž podlahového kúrenia s tlakovou skúškou, s poterom a kotolňou. Montáž TČ, kotol na plyn, elektrokotol, solár. Pracujeme s kvalitnými materiálmi, ktoré sú zárukou životnosti a funkčnosti celého systému. Materiál vydrží životnosť stavby.

Naša firma disponuje certifikovanými a zaškolenými pracovníkmi v oblasti podlahového kúrenia priamo u výrobcu v nemecku. Montáž podlahového kúrenia netreba podceňovať. Množstvo prípadných neskorších chýb a závad je možné odstrániť veľmi ťažko a neraz sa končia totálnou devastáciou predošlej práce. Preto sa radšej poradte s odbornou firmou aký je správny pracovný postup realizácie podlahového kúrenia. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na našom kontaktnom čísle. Radi vám poradíme a spravíme bezplatnú cenovú ponuku s presným výpočtom.

Výber rôznych druhov systémového riešenia:

Montáž teplovodné podlahové kúrenie – systémová nopová doska EPS-T 30-2

montaz-doska-nopova-podlahove-kurenie-2

systemova-doska-podlahove-kurenie systemova-doska-nopova-podlahove-kurenie

Obľúbený systém podlahového vykurovania. Systémová doska nopová je pochôdzna, rúrka je chránená výstupkami, integrovaná kročajová izolácia, ľahké spájanie dosiek pomocou výstupkov, dodržanie presných rozostupov vykurovacej rúrky vďaka výstupkom. Vhodné pre vykurovaciu rúrku priemer 16-17mm. Výstupky majú navrchu korunku, ktorá pevne drží vykurovaciu rúrku. Systémová doska je vhodná aj na liate potery.

Montáž podlahové kúrenie systémová doska Tacker EPS-T 30-3

tacker-system-podlahove-kurenie   podlahove-kurenie-tacker podlahove-kurenie-doska-tacker

Najpredávanejší systém podlahového vykurovania vďaka jeho kvalite a nízkej cene. Ľahká montáž pre montážnika, prispôsobí sa k nerovným stenám, integrovaná kročajová izolácia. Pomocou natavenej pletenej odrazovej rohoži sa bezpečne a pevne prichytí vykurovacia rúrka k systémovej doske Tacker na podlahové kúrenie. Rozostup vykurovacích rúrok sa dodrží pomocou predtlačeného rastru po 5cm. Systémová doska je vhodná aj na liate potery.

Montáž podlahové kúrenie suchý systém výška len 55mm+parkety alebo dlažba

suchy-system-podlahove-kurenie

podlahove-kurenie-suchy-systemKvalitný a dobre prepracovaný systém teplovodného podlahového vykurovania. Používa sa pri rekonštrukciách bytov, domov a drevostavieb, kde je dôležité zaťaženie stropu alebo výška podlahy. Tá dosahuje pri suchom systéme len 45mm+parkety alebo dlažba. Jednoduché spájanie systémových dosiek, čo umožňuje minimálny odpad a šetrenie vašich peňazí. Takisto aj teplovodivé roznášacie plechy sa dajú nalámať po 10cm a využiť každý jeden kus. Výhodou tohto systému je aj to, že nie je potrebné čakať na sušiaci proces poteru. Vykurujete prakticky ihneď. Nevýhodou je len jeho vyššia cena oproti klasickému mokrému systému.

Na vypracovanie cenovej ponuky potrebujeme:

– pôdorys domu s plochami miestností alebo kótovaný pôdorys
– výška podlahy/ skladba podlahy
– umiestnenie rozdeľovača na podlahové kúrenie
– určenie skrinky rozdeľovača nadomietková/podomietková
– spôsob vykurovania garáže
– umiestnenie kúpeľňového radiátora

Ak vás naša ponuka zaujala, neváhajte a dajte si u nás vypracovať zadarmo ponuku.

Stačí len kliknúť na CENOVÁ PONUKA a vyplniť potrebné údaje.