Zľava!

Protherm Gepard Condens 18/25 MKV, kondenzačný plynový kotol, 0010016110

Gepard Condens 18/25 MKV je závesný plynový kondenzačný kotol na vykurovanie s prípravou teplej vody prietokovým spôsobom, s možnosťou riadenia kotla podľa vonkajšej teploty.

ks

Dostupnosť: Do 3 dní

Katalógové číslo: 0010016110

Výrobca: Protherm

  • Popis

    Popis produktu

    Gepard Condens 18/25 MKV je závesný plynový kondenzačný kotol na vykurovanie s prípravou teplej vody prietokovým spôsobom, s možnosťou riadenia kotla podľa vonkajšej teploty.

    Použitie:

    Gepard Condens je ideálny pre domy alebo byty s jednou kúpeľňou. Je vybavený najmodernejším výmenníkom tepla z hliníkovej zliatiny novej konštrukcie, zaručujúci vysokú spoľahlivosť a životnosť s minimálnymi požiadavkami na údržbu. Je vhodný na výmenu starších závesných nekondenzačných kotlov pri minimálnych nákladoch na prispôsobenie do existujúceho vykurovacieho systému. Pri príprave teplej vody sa dosahuje maximálny prietok teplej vody 12,1 l/min pri Δt 30K. Malé rozmery, nízka hmotnosť a neveľký priestor potrebný pre údržbu ponúka väčšiu flexibilitu pri voľbe umiestnenia. Kotol Gepard Condens 18/25 MKV ponúka:

    Gepard Condens – výhody:

    – významné úspory plynu vďaka kondenzačnej technike a plynulej regulácii výkonu,

    – komfort vykurovania s použitím regulácie podľa vonkajšej teploty (ekvitermická regulácia*),

    – prípravu teplej vody prietokovým spôsobom,

    – bezpečnosť a jednoduchosť použitia vďaka najnovším bezpečnostným funkciám,

    – jednoduchý ovládací panel s podsvieteným inverzným displejom s výbornou čitateľnosťou aj v tmavých miestnostiach a autodiagnostiku,

    – spolupráca s komunikačnými regulátormi – viac úspory a pohodlia.

    – nízku hmotnosť a jednoduché nainštalovanie do systému či už v novostavbe alebo pri výmene starších kotlov

    Model:

    – Gepard Condens 18/25 MKV: rozsah výkonu pre vykurovanie: 5,3-19,1 kW ( pri tepl. spáde 50/30°C), výkon pre ohrev teplej vody: 5,0-25,2 kW, menovitý prietok teplej vody pri ∆t 30°C: 12,1 l / min.

    * Snímač vonkajšej teploty nie je súčasťou dodávky kotla

  • Na stiahnutie
  • Montáž

    Montáž zariadenia

    Ak potrebujete zariadenie namontovať, dohodnite si s nami bezplatnú cenovú ponuku na mieru vašej stavby. Vykurovací systém vám namontujeme s dodržaním STN EN noriem a projekčných podkladov. Pri realizácií budeme klásť dôraz na funkčnosť aj na estetiku systému. Na realizáciu použijeme materiály a zariadenia renomovaných značiek s dlhoročnou tradíciou a overenou kvalitou. Kvalitná montáž spolu s pravidelnou údržbou je základom dlhodobej životnosti a energetickej úspornosti systému.

    Kompletný servis pre vás:
    • návrh riešenia
    • realizácia
    • uvedenie do prevádzky
    • záručný a pozáručný servis

    Uvedenie zariadení do prevádzky

    Moderné vykurovacie zariadenia si vyžadujú, aby ich po namontovaní uviedol do prevádzky autorizovaný technik. To je aj podmienkou výrobcu pre platnosť záruky. Zariadenie zakúpené a namontované našou spoločnosťou uvedie do prevádzky náš technik a potvrdí záručný list. Zaškolí vás na obsluhu zariadenia.

    Technická podpora

    Obráťte sa na nás s akoukoľvek otázkou, my vám poskytneme informácie, vysvetlíme ako zariadenia fungujú, nájdeme najvhodnejšie riešenie z pohľadu cena-výkon-kvalita.

    • určíme tepelnú stratu objektu
    • navrhneme riešenie, ktoré ušetrí náklady
    • navrhneme optimálny vykurovací systém
    • navrhneme objem zásobníka na teplú úžitkovú vodu
    • pomôžeme vám pri výbere vhodného zariadenia