Zľava!

Tepelné čerpadlo integrované DAIKIN ALTHERMA 3 RF, 230L, 8 KW, biela – len vykurovanie, dve teplotné zóny

Integrované tepelné čerpadlo vzduch-voda DAIKIN ALTHERMA 3 RF, 8 KW, napájanie 400 V biela, vnútorná jednotka s integrovaným 230L zásobníkom  s 9 kW elektrošpirálou + vonkajšia jednotka + madoka káblový ovládač –  len vykurovanie. Bi-zóna umožňuje monitorovanie teploty pre 2 zóny.

sada

Dostupnosť: Do 3 dní

Katalógové číslo: EHVZ08S23E9W + ERGA08EV + BRC1HHDW

Výrobca: Daikin

 • Popis

  Popis produktu

  Vykurovacia technológia znižuje prevádzkové náklady. Energetická trieda A+++ .
  Jednoduché online ovládanie z vášho smartfónu, nech ste kdekoľvek:
  zmena teploty v miestnosti podľa priania,
  zmena prevádzkového režimu,
  prehľad o spotrebe elektrickej energie.
  Systém VZDUCH-VODA. Energia zo vzduchu je odovzdávaná do vody, čo robí čerpadlo oveľa šetrnejším ako sú bežné elektro-kotle.
  Je možné ho napojiť na podlahové kúrenie, konvektory pre tepelné čerpadlá alebo nízkoteplotné radiátory.
  Zabudovaný zásobník na vodu 180L.
  Vykurovanie až do -25 °C.
  Teplota vody na výstupe až do 65 °C.
  Možnosť napojenia solárnych panelov.
  Vhodné do novostavieb, nízkoenergetických domov, pri renovácii vykurovacích systémov, či renovácii bez výmeny vykurovacích potrubí a telies.
  Kompaktné rozmery nevyžadujú veľký priestor na inštaláciu.
  Všetky potrebné hydraulické komponenty sú súčasťou nástennej jednotky.
  Doska plošných spojov a hydraulické komponenty sú umiestnené v prednej časti kvôli ľahkému prístupu.

  Tepelné čerpadlo Daikin Altherma 3 je zariadenie určené na vykurovanie a prípravu teplej pitnej vody v domácnosti. Je založené na technológii tepelného čerpadla VZDUCH – VODA s reverzným chodom, ktorá odoberá teplo z vonkajšieho vzduchu až do -25 °C. Daikin nízkoteplotné čerpadlo prináša optimálny komfort – jeden systém v zime vykuruje a počas celého roka pripravuje teplú pitnú vodu. Je možné využiť ho aj na podlahové vykurovanie. Vďaka energetickej triede A+++ je vhodné do nízkoenergetických domov, či novostavieb aj v kombinácii s existujúcim kotlom. Navyše sa kvôli online ovládaniu veľmi jednoducho ovláda, nech ste kdekoľvek.

  Elegantná vnútorná jednotka je bielej alebo striebornej farby a ladí s ostatnými domácimi spotrebičami. Je vyrobená z oceľového plechu s povrchovou úpravou. S aplikáciou vykurovanie má výkon 8,0 kW a 9,0 kW záložný ohrev. Invertorovo riadiaca vonkajšia jednotka má nominálny výkon 8kW a použivaný typ chladiva je  R-32. Je prepojená s vnútornou jednotkou chladivovým potrubím.

  Vnútorná jednotka disponuje aj 230 litrovým zabudovaným zásobníkom na vodu, ktorý už netreba externe dokupovať.

  Bi-zóna umožňuje monitorovanie teploty pre 2 zóny. Optimalizujte účinnosť pripojením podlahového vykurovania k radiátorom.

 • Cenník
 • Montáž

  Montáž zariadenia

  Ak potrebujete zariadenie namontovať, dohodnite si s nami bezplatnú cenovú ponuku na mieru vašej stavby. Vykurovací systém vám namontujeme s dodržaním STN EN noriem a projekčných podkladov. Pri realizácií budeme klásť dôraz na funkčnosť aj na estetiku systému. Na realizáciu použijeme materiály a zariadenia renomovaných značiek s dlhoročnou tradíciou a overenou kvalitou. Kvalitná montáž spolu s pravidelnou údržbou je základom dlhodobej životnosti a energetickej úspornosti systému.

  Kompletný servis pre vás:
  • návrh riešenia
  • realizácia
  • uvedenie do prevádzky
  • záručný a pozáručný servis

  Uvedenie zariadení do prevádzky

  Moderné vykurovacie zariadenia si vyžadujú, aby ich po namontovaní uviedol do prevádzky autorizovaný technik. To je aj podmienkou výrobcu pre platnosť záruky. Zariadenie zakúpené a namontované našou spoločnosťou uvedie do prevádzky náš technik a potvrdí záručný list. Zaškolí vás na obsluhu zariadenia.

  Technická podpora

  Obráťte sa na nás s akoukoľvek otázkou, my vám poskytneme informácie, vysvetlíme ako zariadenia fungujú, nájdeme najvhodnejšie riešenie z pohľadu cena-výkon-kvalita.

  • určíme tepelnú stratu objektu
  • navrhneme riešenie, ktoré ušetrí náklady
  • navrhneme optimálny vykurovací systém
  • navrhneme objem zásobníka na teplú úžitkovú vodu
  • pomôžeme vám pri výbere vhodného zariadenia