Zľava!

Tepelné čerpadlo Mitsubishi 9kW/400V, EHST30D-YM9ED

Tepelné čerpadlo Mitsubishi 9kW/400V, EHST30D-YM9ED ( vnútorný hydromodul s integrovaným nerezovým zásobníkom TUV)

ks

Dostupnosť: Do 2 dní

Katalógové číslo: EHST30D-YM9ED

Výrobca: Mitsubishi

 • Popis

  Popis produktu

  • VSTREKOVANIE CHLADIVA

  Vďaka novému typu Cu potrubia na priame vstrekovanie chladiva sa zvyšuje teplo-výmenná plocha a tým aj energetická efektivita prevádzky.

  • NOVÝ TYP VÝMENNÍKA

  Vďaka novému 3 radovému výparníku vonkajšej jednotky, ktorého plocha je až o 15% väčšia, má jednotka vyššiu energetickú efektivitu.

  • EFEKTÍVNEJŠIE ROZMRAZOVANIE

  Jednotka redukuje cyklus rozmrazovania efektívnejšiu kontrolou namŕzania. Dokáže preto kontinuálne vykurovať až 10 hodín bez rozmrazovania.

  • TICHŠIA PREVÁDZKA

  Väčší ventilátor s optimalizovanou polohou v kombinácii s lepším uložením a izoláciou kompresora a gumovým tesnením prispievajú k nižšej hlučnosti.

   

  Hydromodul ponúka funkciu vykurovania a má integrovaný 200 litrový zásobník na ohrev pitnej vody. Vďaka pokročilej regulácii systému je vylepšená aj spotreba a energetická efektivita. Súčasťou je už užívateľsky príjemné ovládanie pre nastavenie vykurovacích kriviek, týždenný program a pod. K energeticky úspornej distribúcií tepla je už obsiahnuté vo vnútornom module vysoko účinné obehové čerpadlo s energetickou triedou A. Vďaka kompaktným rozmerom sa dá vnútorný modul veľmi ľahko umiestniť kdekoľvek vo vnútornom priestore vykurovaného objektu bez toho, aby zaberal veľa miesta. Samozrejmosťou je možnosť pripojenia cez Wi-Fi. Vnútri hydraulického modulu sú integrované všetky potrebné súčasti pre rýchlu inštaláciu.

  • AUTOADAPTÍVNA REGULÁCIA

  Na základe vyhodnotenia vonkajšej teploty a teplotnej odozvy z vykurovaného priestoru, koriguje ekvitermickú krivku, takze pracuje maximálne efektívne

  • INTEGROVANÁ VANIČKA KONDENZÁTU

  Pri vnútorných hydromoduloch s funkciou chladenia je štandardne integrovaná vanička na odvod kondenzátu. Zo zadnej strany jednotky je umiestnený vývod na odvedenie kondenzu.

  • MONITOROVANIE SPOTREBY ENERGIE

  V hydromoduloch Ecodan je zabudovaný ultrazvukový prietokomer ktorý dokáže merať vyrobenú energiu do vykurovacieho systému. K jednotkám sa dá pripojiť aj výstup z elektromeru a tým pádom viete presnú spotrebu elektrickej energie. Potom si viete cez ovládač pozrieť koľko ste spotrebovali na vykurovanie, koľko na ohrev teplej vody resp. na chladenie.

  • OVLÁDANIE CEZ INTERNET / WIFI

  K systému Ecodan je možné doplniť wifi adaptér a potom môžete mať dohľad nad vaším vykurovaním prakticky z akéhokoľvek miesta. Priamo zo svojho smarfónu alebo tabletu si môžete monitorovať a ovládať funkcie tepelného čerpadla. Je to ideálne riešenie pre optimalizovanie prevádzky tepelného čerpadla aj keď ste mimo domova.

   Technická špecifikácia

  Rozmery vonkajšej jednotky ŠxVxH [mm] 2050x680x595
  Prevádzkové napätie [V] 230 (1-faza)
  Hladina akustického tlaku [dB] 40
  Farba Biela
  Vykurovací výkon [kW] 6,00 – 12,00
  Trieda energetickej účinnosti A++
  Prevádzkový rozsah vykurovanie [°C] -25 ~ +35
  Prevádzkový režim Vykurovanie
  Zásobník vody: L so zásobníkom 300
  Umiestnenie samostatne stojaca
  WiFi Online Controller Voliteľný
  Chladivo R410A