Zľava!

Buderus set LOGAMAX PLUS GB192-15I, biely 15kW s magnetickým odkalovačom, 8730800135

Akciový set závesného kondenzačného plynového kotla Buderus Logamax plus GB 192i s magnetickým odkalovačom. Cena za ks.

ks

Dostupnosť: Do 2 dní

Katalógové číslo: 8730800135

Výrobca: Buderus

 • Popis

  Popis produktu

  Buderus Logamax plus GB 192-15i závesný plynový kondenzačný kotol biely v sete s magnetickým odkaľovačom.

  Set obsahuje:

  • – kondenzačný kotol Logamax plus GB192i
   – magnetický odkalovač Logafix 3/4″S kompaktnými rozmermi, najmodernejším dizajnom a modulačným výkonom prináša Logamax plus GB192i maximálny komfort pri zabezpečení teplej vody. Stretáva sa tu osvedčená kvalita Buderus s technológiou budúcnosti.

  Logamax plus GB192i prispôsobí výkon horáka potrebe tepla a keď je potrebný nižší vykurovací výkon, vypne sa. Spotrebuje tak výnimočne málo energie – aj v pohotovostnom režime určuje kritériá veľmi nízkymi hodnotami spotreby.
  Ako nástenné plynové kondenzačné zariadenie potrebuje Logamax plus GB192i len veľmi málo miesta. Jeho prípojky sú kompatibilné s prípojkami predchádzajúcich modelov, takže je rýchlo a bez veľkej námahy nainštalovaný. S dotykovým displejom a samovysvetľujúcou ovládacou jednotkou Logamatic RC310 je ovládanie zariadenia hračka.
  Vďaka nízkej spotrebe energie a vysokej energetickej účinnosti Logamax plus GB192i výrazne znižuje CO2 emisie vašej domácnosti.
  Logamax plus GB192i je vďaka zabudovateľnému príslušenstvu pripravené na pripojenie k internetu a ovládanie cez smartfón.
  Miliónkrát osvedčený liatinový hliníkový výmenník tepla s technológiou ALU plus proti tvorbe usadenín.
  Stabilný čelný kryt z titánového skla s dotykovým displejom.
  Rýchla montáž vďaka prípojkám kompatibilným s predchádzajúcimi modelmi Logamax plus GB112, GB142, GB162.
  Internet-ready.Logamax plus GB192i prispôsobí výkon horáka potrebe tepla a keď je potrebný nižší vykurovací výkon, vypne sa. Toto moderné plynové vykurovacie zariadenie tak spotrebuje výnimočne málo energie. Regulácia systému Logamatic EMS plus vypne zariadenie, keď nie je potrebný vykurovací výkon – a spotrebuje tak len menej ako 2 watty prúdu v pohotovostnom režime v základnej verzii. V pohotovostnom režime spotrebuje Logamax plus GB192i o 80 % menej prúdu ako plynové vykurovanie predchádzajúcich generácií.